Δ'ΑΝΔΡΩΝ

Συνεχίζει ακάθεκτη η Βουλιαγμένη-Πρώτη νίκη για Αναγέννηση και Προφήτη Ηλία

Εύκολο πέρασμα έκανε η Βουλιαγμένη απο την Ελευσίνα όπου και επιβληθηκε με σκορ 43-77 του ΟΚΕ.

Η ομάδα της Βουλιαγμένης κοντραρίστηκε απο τους γηπεδούχος μόνο για ένα δεκάλεπτο με το ημίχρονο όμως να δείχνει την διαφορά δυναμικότητας αφου οι φιλοξενούμενοι ήταν 20 πόντους μπροστά.

Η επανάληψη ήταν μια τυπική διαδικασία και το τελικο 43-77 ήρθε εύκολα για την ομάδα της Βουλιαγμένης.

Δύσκολο βράδυ για τον Προφήτη Ηλία ο οποίος πήρε το διπλο νικώντας στον Κορυδαλλο τους Απρόβλεπτους με σκορ 59-63.

Διπλό μέσα στα Μέγαρα έκανε και η Αναγέννηση Ικονίου η οποία επιβλήθηκε του Γ.Σ.Μεγάρων με σκορ 66-73

Ντέρμπι έγινε στην Βάρη με τον Κεραυνό να επικρατεί της Ακαδημίας Ελευσίνας με σκορ 49-46.

Πόντοι απο τα παιχνίδια της 2ης αγωνιστικής

ΟΚΕ-ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ 43-77

ΟΚΕ(Καραχαλιος): Καμπεριδης 3, Δρινης, Αντωναρας 14, Γουναρας 4, Παταλας 7, Αρβανιτης 5, Δουκας 9, Λιναρδος 1, Κουριλας, Δρουγος

ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ (Κολοτουρος): Διγενης, Ντεροχονεσιαν 12(2), Ροζας, Κυριακου 14(3), Σινας, Χριστοφης 4(1), Διαμαντης 19(4), Γιτοπουλος 3, Κουρμουσας 5, Λειβαδας Γ. 10(1), Λειβαδας Α. 7, Μηλιος 3

ΜΕΓΑΡΩΝ ΓΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΝΙΠ 66-73

ΜΕΓΑΡΩΝ ΓΣ (Δημοπούλου): ΣΤΕΝΤΟΥΜΗΣ 15, ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΣ 4, ΣΑΛΤΑΣ 1, ΜΟΥΣΤΑΙΡΑΣ 2, ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 23, ΠΑΤΣΑΝΑΣ 4, ΦΟΥΚΑΣ 3, ΠΑΝΟΣ, ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ, ΣΑΛΤΑΣ Α 4, ΚΑΝΤΑΣ 6.

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ (Πετρουγάκης): ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 14, ΚΑΚΙΑΣ 2, ΡΑΖΗΣ 13, ΔΕΡΔΑΣ, ΜΠΟΥΦΟΥΝΟΣ 3, ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ 13, ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 19, ΤΣΟΥΛΦΑΣ 3, ΡΕΚΚΑΣ 6, ΧΑΒΙΑΡΑΚΗΣ, ΤΣΑΚΙΡΗΣ, ΔΕΔΕΣ

ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ-ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ 59-63

ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ (Φ. Σταυριανόπουλος): Μπίχτας 3(1), Σημαντηράκης 20(1), Ιωαννίδης 2, Διδάγγελος, Κυριαζίδης 4(1), Μαζαράκας, Ξανθάκης 9(1), Βασιλάκης, Χιώτης 15, Σκουρλέτης 4, Μασούρας 2.

ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ (Α. Μιχαλακάκος): Παυλάτος 2, Πολίτης 4, Σαμοΐλης 23(3), Ντάσκας 6, Τόλιας 6, Γκανής 7(2), Αντωνίου 12(2), Σκαντζής, Στρατούλης 3(1).

Τα αποτελέσματα της 2ης αγωνιστικής

09/10/17
BYE 15 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ

09/10/17 21.30 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ  59  63 ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ

09/10/17 21.30 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ  43  77 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ

09/10/17 21.30 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ  49  46 ΑΚΑΔΗΜΙΑ

08/10/17 12.45 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ 46 72 ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ

09/10/17 21.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΒΥΕ 33

09/10/17 21.00 ΜΕΓΑΡΑ ΓΣ  66  73 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ IK.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.

Most Popular

To Top