Β'ΑΝΔΡΩΝ

Νικες για ΕΑΝ και Πέραμα-Απίστευτη ανατροπή ο Πήγασος – 6η αγωνιστική Β’Ανδρών-LIVE SCORE

Για ακόμα μια φορά το Sportmax σας προσφέρει LIVE SCORE απο τους αγώνες της Β’κατηγορίας Ανδρών

Η σελίδα ανανεώνεται αυτόματα καθε 30′

Επιστροφή στις νίκες για την ΕΑΝ η οποία επιβλήθηκε με σκορ 63-56 του Φοίνικα Πειραιά, ο οποίος προσπάθησε στην 4η περίοδο να γυρίσει το παιχνίδι χωρίς όμως επιτυχία.

Ο Ερμής Περάματος δεν δυσκολεύτηκε απέναντι στο Ελληνικό και πήρε εύκολα την νίκη με 79-64.

Στην 4η περίοδο ο Πήγασος έκανε μια απίστευτη ανατροπή και πετυχαίνοντας 33 πόντους σε αυτή την περίοδο πήρε ένα σπουδαίο διπλό στην Αργυρούπολη απέναντι στον ΑΟΝΑ .Τελικό σκορ 68-70.

Τα Ταταύλα δεν δυσκολεύτηκαν απέναντι στον Λέοντα Μοσχάτου τον οποίο και νίκησαν εκτός έδρας με 45-61.

Η Αιξωνή προσπάθησε ειδικά στο 1ο ημίχρονο αλλά τελικά δεν μπόρεσε να νικήσει την καλύτερη ειδικά στην 4η περίοδο Καλλιθέα η οποία κάνοντας ένα 18-9 πήρε την νίκη στην Γλυφάδα με 73-79.

Ένα δεκάλεπτο διάρκεσε η αντίσταση της Φιλίας Περάματος απέναντι στον Αστέρα Αγ. Δημητρίου ο οποίος παραμένει στην 1η θέση της βαθμολογικής κατάταξής.Τελικό σκορ στον Αγ.Δημήτριο 70-48.

Σαφώς ανώτερη η Ελευθερία Μοσχάτου πήρε σπουδαίο διπλό μέσα στην Αργυρούπολη νικώντας τον Ερμή με σκορ 44-57