ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

Οι αγώνες και οι διαιτητές από Πέμπτη 19.10.17 μέχρι Παρασκευή 27.10.17

Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ ΕΣΚΑΝΑ και την ΚΕΔ ΕΣΚΑ οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων από ΠΕΜΠΤΗ 19/10/17 έως ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 27/10/17.

Υπενθυμίζουμε στα Σωματεία ότι το Δ.Σ. της Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α. και η Υγειονομική Επιτροπή σε συνεργασία με τις Επιτροπές Πρωταθλημάτων Ανδρών και Γυναικών, έχουν από πέρυσι συνάψει διετή συμφωνία με την ιατρική εταιρεία κάλυψης αθλητικών γεγονότων Dimsta για την κάλυψη όλων των αγώνων περιόδου 2017-2018 στα Σωματεία που δεν διαθέτουν δικό τους ιατρό.

Η συμφωνία ισχύει και φέτος .

Οι ιατροί θα διαθέτουν κάρτα ιατρικού Συλλόγου, ο αριθμός της οποίας θα αναγράφεται στο Φύλλο Αγώνα καθώς επίσης θα έχουν πλήρως εξοπλισμένο φαρμακείο με ιατροφαρμακευτικό υλικό για την κάλυψη των αγώνων.

Βασική προϋπόθεση εκ μέρους των Σωματείων αποτελεί στο να τηρείται πιστά το πρόγραμμα των αγώνων.

Αν για οιοδήποτε λόγο τα σωματεία έχουν δικό τους ιατρό θα πρέπει άμεσα να ενημερώσουν με έγγραφο την ΕΣΚΑΝΑ και δεν ισχύουν τα περσινά ενημερωτικά έγγραφα .

Επισημαίνεται ότι σε αυτή την περίπτωση τα σωματεία που θα επίλέξουν να μην αναθέτουν στην ΕΣΚΑΝΑ την ιατρική κάλυψη , έχουν την πλήρη ευθύνη προσέλευσής του στα εντός έδρας ματς και σε περίπτωση μη διεξαγωγής του αγώνα σε μη προσέλευση ιατρού θα έχουν τις προβλεπόμενες κυρώσεις . Στους αγώνες αυτής της εβδομάδας οι ιατροί αναφέρονται ανά αγώνα ως ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ η ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΑΣ

ΠΕΜΠΤΗ 19-10-17
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΗΑΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΤΖΙΜΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΑΡΟΖΑ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΕΡΑΜΑ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΕΡΖΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.30 ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΜΕΛΗΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.45 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ -ΑΟΝΑ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ Π ΤΟΥΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΠΑΛΛΑΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.45 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΕΜΜ ΤΕΦΤΙΚΗΣ Σ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑΣ Α ΡΑΠΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ ΘΕΟΜ 21.45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΜΗΝΑΣ Σ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

 

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 20-10-17
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ 21.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΚΑΡΥΚΑΣ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΕΡΙΤΗΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΔΕΛΑΓΡΜΜΑΤΙΚΑΣ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΛΙΑΠΗ ΖΙΑΚΑ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΙΩΝ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΟΒΗΛ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤΑΚ 22.00 ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΑΡΙΝΗ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΜΗΝΑ ΕΛ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΖΙΜΗΣ ΠΕΠΠΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΠΑΛΛΑΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΚΟΥΡΤΗ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 22.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΒΑΡΗ ΑΡΦΑΡΑ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 21.10.17
ΚΟΡΣΙΔΕΣ Α΄
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ 16.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΑΟΝΑ ΚΟΡ Α ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΡΑΠΤΗ
1ο κλ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ 13.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΑΙΚΟΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΚΟΡ Α ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΛΙΝΑΡΔΟΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 16.45 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΚΟΡ Α ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΤΑΜΟΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 16.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΚΟΡ Α ΓΑΡΙΝΗ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜ ΘΕΟΜ 14.45 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΟΡ Α ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ 21.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΡ Α ΧΡΟΝΗΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΚΑΖΑΝΗ
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 11.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΚΟΡ Β1 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 09.00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ ΚΟΡ Β1 ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΝΩΛΑΚΟΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 18.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΙ ΚΟΡ Β1 ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ Ν ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 10.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΚΟΡ Β1 ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΕΝΟΣ ΛΕΚΟΥ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 18.15 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΚΟΡ Β1 ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΚΑΡΙΚΗΣ
ΚΛ. ΚΟΨΧΕΙΛΑΣ 14.15 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΚΟΡ Β2 ΝΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
1ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ 13.00 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΚΟΡ Β2 ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΝΑΖΙΡΗ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ ΚΟΡ Β2 ΕΡΜΕΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 08.45 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΟΡ Β2 ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΡΡΑΣ ΤΟΒΗΛ
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 18.00 ΕΥΡΥΛΗ ΓΛΥΦ ΚΥΡΑΡΧΟΙ ΚΟΡ Β2 ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΕΚΑΣ Χ ΖΙΑΚΑ
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Β΄
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 20.30 ΒΑΡΗ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΠΑΙΔ Β ΚΑΡΥΚΑΣ ΝΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΛΜΠΑΝΗ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤΑΚ 21.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΙΔ Β ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Γ
CITY ΡΕΝΤΗ 11.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΠΑΙΔ Γ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 15.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΕΝ Ν ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓ ΠΑΙΔ Γ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΛΙΝΑΡΔΟΣ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 17.00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΕΝ Ν ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓ ΕΦ Γ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΛΙΝΑΡΔΟΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 12.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦ. ΠΑΙΔ Γ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΙΤΣΑΚΗ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 13.45 ΠΕΡΑ ΤΑΤΑΥΛΑ ΠΑΙΔ Γ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΕΚΑΣ Α ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ. ΘΕΟΜΗΤΟΡΟΣ 21.15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΠΑΙΔ Γ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΡΕΚΑΣ Χ ΜΙΧΑΣ Μ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛΤ 20.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΕΦ Γ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΚΑΡΙΚΗΣ
2ο ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 19.15 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ ΜΟΣΧ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΦ Γ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 22.10.17
ΑΝΔΡΕΣ Δ΄
ΚΛ. ΜΕΘΑΝΩΝ 12.45 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Δ ΑΝΔΡ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΓΥΝΑΙΚΕΣ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 09.00 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Α ΠΑΙΔ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΠΑ ΤΣΑΦΟΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 17.00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ Α ΓΥΝ ΜΕΛΗΣ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΥΚΚΝΑ ΛΑΡΟΖΑ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 17.15 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΝΑ Α1 ΓΥΝ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΝΙΟΛΑΊΔΗΣ
———————————————–
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 14.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α1 ΓΥΝ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 14.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ Α2 ΓΥΝ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 15.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ Α2 ΓΥΝ ΓΑΡΙΝΗ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 18.00 ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Α2 ΓΥΝ ΧΡΟΝΗΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΛΙΝΑΡΔΟΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 19.00 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ Α2 ΓΥΝ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΥΚΚΝΑ ΛΑΡΟΖΑ
————————————————–
ΕΦΗΒΟΙ Β
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 20.30 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Β ΕΦ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΕΚΟΥ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Β ΕΦ ΧΡΟΝΗΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΣΑΦΟΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ
ΚΛ. ΚΑΣΙΜΑΤΕΙΟ 16.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ -ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. Β ΕΦ ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΤΑΜΟΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Β ΕΦ ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΤΖΙΡΑΚΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΤΕΡΨΙΘΕΑ Β ΕΦ ΝΑΚΟΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΖΙΚΑΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ
Γ΄ ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 14.00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ Γ ΠΑΙΔ ΝΑΚΟΣ ΚΑΨΑΡΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΑΛΜΠΑΝΗ ΛΙΑΠΗ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.15 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Γ ΠΑΙΔ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.45 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΕΝ ΕΜΦΙΑΛΗΣ ΙΙ Γ ΕΦ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 12.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ Γ ΠΑΙΔ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΓΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛΤ 18.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Γ ΠΑΙΔ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΣΣΑΡΗ ΚΑΡΙΚΗΣ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΓΡΑΜΜ 18.00 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΜΕΓΑΡΑ Γ ΠΑΙΔ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΕΝΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΓΡΑΜΜ 19.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΜΕΓΑΡΑ Γ ΠΑΙΔ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΕΝΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 09.00 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Γ ΠΑΙΔ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΡΡΑΣ ΤΟΒΗΛ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 10.45 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Γ ΠΑΙΔ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΡΡΑΣ ΤΟΒΗΛ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Γ ΕΦ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΩΡΡΟΥ ΛΕΚΟΥ
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 12.00 ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡ ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ Γ ΠΑΙΔ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΝΩΛΑΚΟΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 13.30 ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Γ ΕΦ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΝΩΛΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΦΟΙΝΙΚΣ ΑΓ ΣΟΦ Γ ΕΦ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΕΘΝ,ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Γ ΕΦ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.30 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΙΙ Γ ΕΦ ΠΡΙΣΙΜΙΤΖΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΠΑΛΛΑΣ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 15.15 ΠΕΡΑ ΤΑΤΑΥΛΑ Γ ΕΦ ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΡΑΠΤΗ ΠΡΕΚΑΣ Χ
ΚΛ. ΘΕΟΜΗΤΟΡΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ 21.45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΕΣΤΙΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠ Γ ΕΦ ΚΑΡΥΚΑΣ ΜΠΕΡΕΤΣΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΡΕΚΑΣ Α ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 12.00 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΕΦ Γ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΤΟΥΡΑΊΤΗΣ ΑΛΕΥΡΟΠΟΥΛΟΥ

ΔΕΥΤΕΡΑ 23.10.17
Α΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.00 ΤΡΑΧΩΝΕΣ -ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΣΩΜΟΣ ΚΑΡΔΑΡΗΣ ΠΕΤΡΑΚΗΣ Ι. ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΟΒΗΛ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Φ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ Σ ΜΟΥΛΤΣΗ
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 21.45 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΘΕΟΝΑΣ ΣΤΡΕΜΠΑΣ ΦΑΣΟΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΚΑ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.00 ΠΕΡΑ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΡ ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΓΑΒΡΕΛΗΣ
ΚΛ. ΑΛ. ΣΑΛΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ 20.30 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΓΑΡΙΝΗ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΠΑΛΛΑΣ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 20.30 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΕΜ ΖΑΓΟΥΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΜΙΛΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΗΛ ΓΙΑΚΕΙΜΗ ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΠΑ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ

Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΟΥΒΑ 21.30 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ ΜΟΣΧ . ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΛΊΝΑΡΔΟΣ ΚΑΡΙΚΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ -ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΤΖΙΜΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΑΥΙΔ ΜΙΧΑΣ Α ΜΙΧΑ Μ
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 21.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΑΡΦΑΡΑ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑΣ Γ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ ΙΚΟΝΙΟΥ 21.00 ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡΑΜ ΑΟΚ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ

ΕΦΗΒΙΚΟ Γ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 22.15 ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ

ΤΡΙΤΗ 24.10.17
Α΄Β ΠΑΙΔΩΝ -Α΄Β ΕΦΗΒΩΝ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 20.15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Π Α ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΤΕΦΤΙΚΗΣ Σ. ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 21.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΒΑΡΗ Ε Α ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΠΕΤΡΑΚΗΣ Ι. ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π Α ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΤΗΓΑΝΗΣ Ι. ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑΣ Γ ΜΗΝΑΣ Σ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ε Α ΘΕΟΝΑΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΕΜ. ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑΣ Γ ΜΗΝΑΣ Σ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.15 ΜΙΛΩΝΑΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ Π Α ΦΑΣΟΛΗΣ ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.45 ΜΙΛΩΝΑΣ ΑΟΝΑ Ε Α ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΡΑΠΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 20.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. Π Α ΙΣΙΓΩΝΗΣ ΓΚΑΝΗΣ ΑΝΤ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΝΑΖΙΡΗ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ -ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ Ε Α ΖΑΚΕΣΤΙΔΗΣ ΜΑΡΤΙΝΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΝΑΖΙΡΗ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α 19.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. Π Α ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΣΑΚΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ 20.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Π Α ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΗΛ ΓΚΑΝΗΣ Ι ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΡΑΠΤΗ
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤΑΚ 22.15 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ Ε Α ΤΖΙΜΗΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΜΟΥΛΤΣΗ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Π. ΦΑΛΗΡΟ Ε Α ΜΑΓΚΟΥΝΗΣ ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΚΑΖΑΝΗ
——————————————————————————————-
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.15 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΠΟΡΦΥΡΑΣ Π Β ΠΕΠΠΑΣ Δ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ Ε Β ΠΕΠΠΑΣ Δ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ
2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΙΣΝΑΣ ΓΟΥΒΑ 21.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΝΑ Π Β ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΠΑΣΣΑΡΗ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ Π Β ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΝΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Π. ΦΑΛΗΡΟ Π Β ΓΑΡΙΝΗ ΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΚΑΖΑΝΗ
Γ΄ ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ
ΑΝ ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ 20.00 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΙΙ ΠΡΟΦ ΗΛΙΑΣ Π Γ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΥΓΟΥΣΤΟΓΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ.Α ΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. Π Γ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΤΣΑΝΤΙΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΩΡΡΟΥ ΛΑΡΟΖΑ
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 21.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ.Α ΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. Ε Γ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΤΣΑΝΤΙΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΩΡΡΟΥ ΛΑΡΟΖΑ
ΑΝ ΔΗΜ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤ 20.00 ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π Γ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΖΙΚΑΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 20.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ Π Γ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΦΡΑΓΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΑΝ ΑΡΜΕΝΙΚΗΣ 20.00 ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π Γ ΠΡΙΣΙΜΙΤΖΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΒΛ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΥΡΤΗ
ΑΝ ΑΡΜΕΝΙΚΗΣ 21.30 ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΔΙΑΣ Ε Γ ΠΡΙΣΙΜΙΤΖΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΒΛ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΥΡΤΗ
1ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ 20.15 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΟΤ ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ ΤΡΑΧΩΝΕΣ Π Γ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΕΞΑΡΧΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑ Μ
ΑΝ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 20.00 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Π Γ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
ΑΝ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 21.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Ι ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΙΙ Ε Γ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
ΑΝ ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20.00 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ Π Γ ΑΡΦΑΡΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΖΙΑΚΑ
ΑΝ ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ Ε Γ ΑΡΦΑΡΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΖΙΑΚΑ
4ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ Ε Γ ΧΡΟΝΗΣ ΚΑΨΑΡΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΕΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ Ε Γ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΔΑΥΙΔ ΓΑΒΡΕΛΗΣ
4ο ΔΗΜ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ Ε Γ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 25.10.17
ΝΕΑΝΙΔΕΣ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 22.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΓΑΡΙΝΗ ΕΡΜΕΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΙΑΠΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΑΝΔ ΒΑΡΙΚΑΣ 22.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΜΑΤΖΙΡΑΚΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 22.00 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΡΑΠΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΟΝΑ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΤΖΙΜΗΣ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑΣ Γ ΤΣΑΦΟΣ

 

ΠΕΜΠΤΗ 26.10.17
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.45 ΠΕΡΑΜΑ -ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΛΛΑΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΑΡΦΑΡΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑΣ Α ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 19.45 ΑΟΝΑ ΤΑΤΑΥΛΑ ΣΤΡΕΜΠΑΣ ΤΕΦΤΙΚΗΣ Σ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ. ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠ ΚΑΡΔΑΡΗΣ ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΣΑΛΠΑ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜ ΘΕΟΜΗΤ 21.45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΤΖΙΜΗΣ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΝΑΖΙΡΗ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΜΗΝΑ ΕΛ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.45 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΠΟΥΚΑΣ ΜΑΡΤΙΝΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΓΑΒΡΕΛΗΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 27.10.17
Γ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 22.00 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΦΑΣΟΥΛΗ Σ
ΝΈΟ ΚΛ ΡΕΝΤΗ 21.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΜΑΙΜΟΥ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΙΑΠΗ ΠΡΕΚΑΣ Χ ΜΙΧΑΣ Α
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.45 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΟΥΡΤΗ ΜΟΥΛΤΣΗ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 20.30 ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΑΓΡΩΝ ΒΑΡΗ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΚΑΡΙΚΗΣ

Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται.

Most Popular

To Top